Facultatea de Stiinte Exacte - Departamentul Informatica, Craiova
 
 
Structura
 Consiliului Departamentului
 Reprezentatii in Consiliul Profesoral
 Membrii Departamentului
 Secretariat


Departamentul de Informatica


Membrii Departamentului
Prof.Dr. I. Iancu http://inf.ucv.ro/~iancu/ i_iancu@yahoo.com
Conf.Dr. Dumitru Ebanca http://inf.ucv.ro/~ebi/ ebi@central.ucv.ro
Conf.Dr. Cristea Boboila http://inf.ucv.ro/~boboila/ boboila@central.ucv.ro
Conf.Dr. Costin Boldea http://inf.ucv.ro/~boldea/ cboldea@inf.ucv.ro
Conf.dr. N. Constantinescu http://inf.ucv.ro/~nikyc/ nikyc@central.ucv.ro
Conf.dr. Dana Dănciulescu http://inf.ucv.ro/~danciulescu danadanciulescu@gmail.com
Conf.univ.dr. Mirel Cosulschi http://inf.ucv.ro/~mirel/ mirelc@central.ucv.ro
Conf.univ.dr. Ruxandra Stoean http://inf.ucv.ro/~rstoean/ rstoean@inf.ucv.ro
Conf.univ. dr. Catalin Stoean http://inf.ucv.ro/~cstoean/ catalin.stoean@inf.ucv.ro
Lect.univ.dr. Petre Bazavan http://inf.ucv.ro/~bazavan/ bazavan@central.ucv.ro
Lect.univ.dr. Dorel Savulea http://inf.ucv.ro/~savulea/ savulea@central.ucv.ro
Lect.univ.dr. Gabriel Stoian http://inf.ucv.ro/~gstoian/ gstoian@central.ucv.ro
Lect.univ. dr. Mihai Gabroveanu http://inf.ucv.ro/~mihaiug/ mihaiug@central.ucv.ro
Lect.univ. dr. Mihaela Colhon http://inf.ucv.ro/~ghindeanu/ mghindeanu@yahoo.com
Lect.univ. dr. Claudiu-Ionut Popirlan http://inf.ucv.ro/~popirlan/ popirlan@gmail.com
Lect.univ. dr. Cristina Popirlan http://inf.ucv.ro/~cpopirlan/ cristina_popirlan@yahoo.com
Asist.univ.dr. Mihai Stancu http://inf.ucv.ro/~mihais/ mihaissss@yahoo.com
Asist.univ. dr. Smaranda Belciug http://inf.ucv.ro/~sbelciug/ smaranda.belciug@inf.ucv.ro
Asist.univ.drd. Adrian Sandita http://inf.ucv.ro/~sandita/ adi_san@hotmail.com
Asist.univ.drd. Mirela Andrei http://inf.ucv.ro/~andrei_m/ andrei_mirela@central.ucv.ro
Asist.univ.drd. Florin Slabu http://inf.ucv.ro/~florin/ florins@central.ucv.ro
Ultimele stiri
Home | Structura | Educatie | Cercetare | Admitere | Studenti | Despre | Map