Departamentul de Informatica
Facultatea de Matematica si Stiinte ale Naturii

Cadre didactice

Nume: Andrei Mirela

Grad: Asist. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~andrei_m/

Telefon de serviciu: +40.32.416574

Fax de serviciu: +40.32.413728

E-mail: andrei_mirela@central.ucv.ro

Nume: Bazavan Petre

Grad: Lect. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~bazavan/

Telefon de serviciu: +40.32.201542

Fax de serviciu: +40.32.201490

E-mail: bazavan@central.ucv.ro

Nume: Belciug Smaranda

Grad: Lect. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~sbelciug/

Telefon de serviciu: -

Fax de serviciu: -

E-mail: smaranda.belciug@inf.ucv.ro

Nume: Boboila Cristea

Grad: Conf. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~boboila/

Telefon de serviciu:

Fax de serviciu:

E-mail: boboila@central.ucv.ro

Nume: Boldea Costin

Grad: Conf. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~boldea/

Telefon de serviciu: 051-413728, 051-416574/4196

Fax de serviciu: 051-416273

E-mail: cboldea@inf.ucv.ro

Nume: Colhon Mihaela

Grad: Lect. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~ghindeanu/

Telefon de serviciu: 0251-413728

Fax de serviciu: -

E-mail: mghindeanu@yahoo.com

Nume: Constantinescu Nicolae

Grad: Conf. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~nikyc/

Telefon de serviciu: -

Fax de serviciu: -

E-mail: nikyc@central.ucv.ro

Nume: Cosulschi Mirel

Grad: Conf. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~mirel/

Telefon de serviciu: +40.251.413728

Fax de serviciu: +40.251.411688

E-mail: mirelc@central.ucv.ro

Nume: Dãnciulescu Daniela

Grad: Conf. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~danciulescu/

Telefon de serviciu: +40252329191

Fax de serviciu: +40352319301

E-mail: danadanciulescu@gmail.com

Nume: Gabroveanu Mihai

Grad: Lect. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~mihaiug/

Telefon de serviciu: +40.251.413728

Fax de serviciu: -

E-mail: mihaiug@central.ucv.ro

Nume: Iancu Ion

Grad: Prof. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~iancu/

Telefon de serviciu: -

Fax de serviciu: -

E-mail: i_iancu@yahoo.com

Nume: Popirlan Claudiu-Ionut

Grad: Lect. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~popirlan/

Telefon de serviciu: +40-251-413.728

Fax de serviciu: +40-251-412.673

E-mail: popirlan@gmail.com

Nume: Popirlan Cristina

Grad: Lect. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~cpopirlan/

Telefon de serviciu: +40-251-413.728

Fax de serviciu: +40-251-412.673

E-mail: cpopirlan@gmail.com

Nume: Sandita Adrian

Grad: Asist. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~sandita/

Telefon de serviciu: +40.32.201542

Fax de serviciu: +40.32.201490

E-mail: adi_san@hotmail.com

Nume: Savulea Dorel

Grad: Lect. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~savulea/

Telefon de serviciu: +40.32.413728

Fax de serviciu: +40.32.413728

E-mail: savulea@central.ucv.ro

Nume: Slabu Florin

Grad: Asist. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~florin/

Telefon de serviciu: +40.32.201542

Fax de serviciu: +40.32.201490

E-mail: florins@central.ucv.ro

Nume: Stancu Mihai

Grad: Asist. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~mihais/

Telefon de serviciu: +4-051-416574/4102 , +4-051-416575/4102

Fax de serviciu: +4-051-413728

E-mail: mihaissss@yahoo.com

Nume: Stoean Ruxandra

Grad: Conf. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~rstoean/

Telefon de serviciu: -

Fax de serviciu: -

E-mail: rstoean@inf.ucv.ro

Nume: Stoean Catalin

Grad: Conf. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~cstoean/

Telefon de serviciu: -

Fax de serviciu: -

E-mail: catalin.stoean@inf.ucv.ro

Nume: Stoian Gabriel

Grad: Lect. Titlu: Dr.

Pagina web: http://inf.ucv.ro/~gstoian/

Telefon de serviciu: +40-251-413.728

Fax de serviciu: +40-251-412.673

E-mail: gstoian@yahoo.com